Shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine

Shitet nga: Alban Dje 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Shtepia me Qeragji Bregu i Diellit afer Aut
Sipërfaqe: 380 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Nga pronari shitet shtepia ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e re afer maxit 24h, rruges B dhe C autostradave, shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim. vend i mir per banim gjith ashtu esht e pershtatshme per ndonje veprimtari apo biznes apo me leshu me qera, esht 2 - 3 min me vetur nga qendra e qytetit,
Dokumentacioni I gjithi esht ne rregull, dhe kontrata mundet mu be menjher tek noteri

Mbrapa Shtepis posht ne fund te rruges jan dy objekte banesore siq shihet ne foto dhe mbrapa shtepis esht rruga e gjer ne kocka, esh mundsia katin e pare te shtepis nga mbrapa me hap me dritare dhe dyre te gjamit dhe me be Lokal afersisht 85m2 me,

Shtepia gjith ashtu ka mundsi mu be Sistem Banesore mu nda katet momentalisht mujn mu nxer 4 Banesa 90m2, zona esht ndertim i lart shum let meret leja ne komun mu ndertu edhe dy kate dot thot gjithsej 6 Banesa 90m2 dhe mu leshu me qera.

Informat: per te gjith te interesuarit e shumt per shtepin, ne pjesen para shtepis qe ka qen nje hapsir shum nga blersat jon frigu mos po behet ndertim i lart 8 apo 10 katesh, dhe per info ne at hapsir kan mu ndertu tri objeket te vogla banesore nga 5 kateshe po thuajse sa shtepit tona dhe nga rruga dot largohet 3metra dhe rrugen dhe dritaret i kan ne anen tjeter, ka shtepit tona skan as qasje as dritare... siq e shihni ne foton sqaruese, nje objekt dot jet nal shtepis dhe dy objekte dot jen ner shtepin, dhe komplet perpara shtepis esht parku hapsira me ndriqim e atyre objekteve, dot thot me kaq mer fund kjo qeshtje dhe gjith ashtu po kompletohet lagjeja, dhe te interesuarit per shtepin mujn shlir ti verifikojn ne komun keto informata...


Qmimi me marrveshje

per info shtes Tel 044 240419
Viber +37744240419


225.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim