Shtepia u shit flm merrjep

Shitet nga: Rilind Krasniqi 07 Jan 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne graqanic ndertim i ri 65 m2 me 6 ari truall e mobiluar komplet eshte e leshuar me qira shtepia ka dhomè gjumi ,sallon me kuzhin, banjo, koridor ,teras bejm nderrim me banes dhe me vetur perkthimi i menjehershem qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim