Shtepia

Shitet nga: nn 16 Gsh 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 2 katëshe dhe me podrum me 4 ari truall në lagjen Kodra e Trimave (Vranjefc), rr.Xhavit Haziri, afer shkolles fillore Hilmi Rakovica. Shtepia eshte ndertim i ri dhe e rregulluar komplet, gjithashtu e pranuar per lagalizim. Shtëpia është në një vend të qetë banimi dhe ka afer si shkollen fillore, kopshtin e femijeve dhe ambulanten. Tel. 00386 49 22 54 54
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim