VR REAL ESTATE - BANESA NË MATIQAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE Sot 16:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Matiqan
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shitet
Shtëpia në Matiqan, Çmimi 180.000 euro ose me marrëveshje ·
Trualli me nr. të parcelës
465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m). ·
Shtëpia është dykatëshe me
sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 420m².·
KATI i I - Korridor, ballkon,
dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz.
Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të
bëhet një sallon me dimensione 11X5.·
KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon,
banjo.·
Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes
me rrymë, naftë edhe dru.·
Shtëpia ka kyqje në rrjetin e
rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.·
Shtëpia në oborr ka edhe
bunar.·
Shtëpia ka edhe garazh dhe
qasje direkt në rrugë.
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim