moler profesinal viber +37744 296 933

Shitet nga: taha moler 25 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: prishtinë
Sipërfaqe: 555 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
kemi ngjyra te kualitetit dhe shumë te preferuara per dhoma
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
viber +37744 296 933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim