moler profesional... ngjyrosje, rinovime etj

Shitet nga: moler tafa 25 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: pr
Sipërfaqe: 444 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme
Puna bahet mir dhe pastert
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
viber +37744.....296 933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim