shtepi ne shitje 550 m2

Shitet nga: Labi 04 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: gjemajl ibishi prishtine
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
shes dy shtepin ne prishtine ne rrugen xhemajl ibishi

kati i pare esht lokal 100 m2
kuse i dyt dhe i treti banim 200 m2 mundem edh ndrime me bae me toke ose banes etje nese na konvenon qmimi edh vendi ku afrohet per ndrrim


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim