20 ari tok ndertimi ne veterrnik

Shitet nga: lutfi 03 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 20 ari tok ndertimi ne veterrnik ne hymje te hajvalis perball patron petroll me dukumentacjon te rregullt qmimi sipas marveshjes permashum info tel jumipres ndamje nuk bej shitet koplet 20 ari . ved ideap per biznes dhe banim me uj rrym kanalezim jumipres bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim