4 ARI PLLAC-MUNDESI NDRRIMI ME BANESA OSE TOKE

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri ''compromiso'' 30 Maj 06:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHESIM 4 ARI PLLAC NE ARBERI NE RRUGEN E AMBASADAVE TROLLI KA FORME KATRORE,VEND IDEAL PER OBJEKT BANIMI DHE NE DESTINIM TJETER PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRESIM NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim