5HEKTARE DHE DY SHTEPI NE SLIVOVE-SHITEN

Shitet nga: Agjensioni per palujtshmeri ''compromiso'' 23 Maj 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   85 000 EUR

Adresa: slivove
Sipërfaqe: 50000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shesim 5hektare toke ne fshatin Slivove 24km nga prishtina,toka eshte e ndare ne 4njesi 2he50ari nje teresi pastaj 2hektare male njeri i mbjelle me pisha dhe pllaci 8ari me dy shtepi qmimi sipas marreveshjes shitet komplet per ma shume detaje ju mire pres ne tel 044429489-049499997....qmimi per ari plus dy shtepi njera ndertim i ri e perfunduar pjeserisht me perdhese dhe dy kate 6dhoma etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim