66 ARI TOKE PARBALL KALABRIS-EMSHIR PRISHTINE..

Shitet nga: SEZAI 17 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
☻ BUZE LUMIT "PRISHTEVKA" NE ANEN E DJATHT SHITEN 66 ARI TOKE
☻VENDI KA RRUGE 30 m ASFALLTI
☻ VENDI I PERSHTATSHEM PER BANIM APO DHE BIZNES
☻VENDI PERBALL KA SHTEPIJA LAGJA KALABRIJA
☻ VENDI GJENDET NE MES MEDIKUS DHE AUTOSTRADES......
QMIMI : 4000 euro/ari FIX
TEL:049/820 261
TEL:049/629 945 DHE 044/313 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim