-Shes Troje afer Lagjes Marigona Rezidenc,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Sot 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
-Shes Troje afer Lagjes Marigona Rezidenc,
-Me sip.. nga 10 deri 50 Ari,
-Trojet kane qasje ne rrugë kryesore dhe anesore,
-Rruga e gjerè 6 m, ujë, rrymè, kanalizim,
-Me leje ndertimi,
-Me dokumentacion te rregullt,

-Kompenzim i mundeshem,
-Ju mirepresum bleres serioz,..

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim