Shiten 50 ari toke, te QMI rruga per Lipjan

Shitet nga: 16 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 50 ari toke mbrapa QMI-se, rruga per Lipjan. Toka ka pozite te mire dhe infrastrukturen e nevojshme.
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 2.500 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim