Shitjet e tokës në shtëpi si Livađe pagave

Shitet nga: nebojsa 10 Jan 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: livadje
Sipërfaqe: 2 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë

shitjen e tokës të gjithë së bashku rrugën e fshatit marrëveshjes çmimeve Livađe, shitjen e tokës me një shtëpi të papërfunduar dhe 16 akra 50000 çmimeve të tokës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim