TOKA NE GJYRKOFC-SHTIME

Shitet nga: ali 21 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gjyrkofc-Shtime
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes aren me siperfaqe 52 ari prane rruges se alsfalltuar ne mes te GJYRKOFCIT dhe MUZEQINES ka UJE , KANALIZIM , RRYME prane ARES per INFO: Drejtouni ne NUMRIN 044 221 960

Qmimi sipas MARRVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim