Truall 11.5 ari ne Lagjen Kodra e Trimave

Shitet nga: trualli Dje 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes truallin 11.5 ari ne Lagjen Kodra e Trimave ne Prishtin,Trualli gjendet afer stacionit te Policis me hyrje ne rrugen Rugova,rruga quhet Regjep Kabashi, është larg rruges kryesore rreth 200 metra,Trualli ka infrastruktur te plot me kanalizim,ujesjelles,rrym dhe rruge te asfaltuar dhe me dokumentacion te rregullt,mund te behet bartja menjeher,te interesuarit per informata shtes mund te me kontaktojn edhe ne telefon


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim