Truall prej 10 ari ne Veterrnik ( 5+5 )

Shitet nga: Imer 17 Pri 06:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Trualli me 5 + 5 ari ne shitje. Eshte e parapajre per 2 shtepi banimi, te 2 me kanalizimin e instaluar. Trualli eshte i rrethuar me tel, mazidoll, si dhe ka te mbjellura peme te ndryshme perbrenda tij. Gjendet ne Veternik - Prishtine mbrapa Gorenjes afer Forteses dhe lagjes Nici, ka qasje nga magjistralja Prishtine - Shkup apo Prishtine - Gjilan. Posedon infrastrukture komplete ( rrugë me gjërsi 6 metra dhe ndriqim, kanalizim në thellësi 2,5 metra i
përshtatshem për bodrum, rrymë dhe ujësjellës ).
Dokumentacion i rregullt, bartje e menjëhershme. Qmimi sipas marrëveshjes.
044 211 573, viber +386 49 637 525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim