shes Troje prej 4 ari te Fusha Golfit

Shitet nga: TRUALLI 12 Sht 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes troje te parcelizuara ne forme katrore prej 4 ari bruto ne Qagllavice-LLapnasell .
parcelat gjinden kapur me lagjeja Jone , ( ku nje shtepi dy katshe me afer 4 ari truall shitet 150 mije euro )
trojet gjinden afer , mrapa fushes se Golfit ,vend me prespektiv ja vlen me investu ,ne nje vend shum te mire dhe te qet, ngjitur me lagjen e re Beni Dona, rruga 6 metra .
dokumentacion i regullt perkthimi , bartja behet menjeher

qmimi 10.000 euro ari bruto.
pranoj veture ose banes ndrim

mirepres ofert serioze , , pergjigjem vetem ne telefon dhe Viber :: 049 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim