10 ari truall ne lagjen Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: veternik
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 10 ari toke ne lagjen Veternik, perballe Gorenjes, 100metra prej rruges kryesore. Ne truall gjinden dy objekte, njera eshte depo me keto dimensione 14x5 metra dhe nje zyre e vogel. Trualli ka forme katrore perafersisht 33x33 metra, eshte vend shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi, ka infrastrukture te rregullt, ujin me kanalizim, rrymen, internetin.
Qmimi eshte 25.000 euro per ari, qmimi i diskutushem
Pranohet edhe ndrrim me banese ne Prishtine.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim