12 Ari ne Sofali Prishtine

Shitet nga: TRUALLI 10 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 12 ari ne Sofali - Prishtine ne nje vend shum te mire , posedon rrugen te shtruar me kocka me kadaster ujin , rrymen ,kanalizimin .
Posedoj dokumentacionin e plote perkthimi mrena dites , qmimi 8.500 euro ari pranoj ndrim veture . banes ,,
shiko fotot dhe mund te orjentohesh per afersisht ... tel 049 233 531 oferta esht nga pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim