13 ari ne qagllavic afer rruges kryesore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 21 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 13 ari ne qagllavic afer rruges kryesore.

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903,
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim