14 ari /ari 3100/ari

Shitet nga: Toni 04 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR   4 300 EUR

Adresa: Llapnasel
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHes Urgjent 14 Ari truall ne llapnasell ne hyrje te llapnaselles nga rruga kryesore vetem 120 metra, trualli posedon rrugen katastrale dhe mund te ndahet ne 7 ari.bejm edhe ndrrim . Toka ka dokumenta te rregullta dhe ka leje per ndertim te shtepis ne flet poseduese bartja mund te behet te noteri menjeher. me nje qmim shum te volitshem tel. 044 199041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim