14 ari 3850/ari

Shitet nga: Toni 06 Krr 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR   4 300 EUR

Adresa: Llapnasel
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHes Urgjent 14 Ari truall ne llapnasell ne hyrje te llapnaselles nga rruga kryesore vetem 200 metra, trualli posedon rrugen katastrale dhe mund te ndahet ne 7 ari. Toka ka dokumenta te rregullta dhe bartja behet te noteri me nje qmim shum te volitshem tel. 045 656269, 049 604 962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim