14 ari Tok te Armotizerat

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 19 Dhj 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Toka ne Prishtin.

Toka gjindet mbrapa Armotizerave dhe Tregut

Siperfaqja 14 ari me Infrastruktur te plot

Qmimi 13.000 euro ari i diskutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim