17+12 Hektar toke e mal

Shitet nga: Halim Dje 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: fshat Marec lagja Canaj
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 17 hektar toke e mal ne f.Mrec Lagja Canaj.I pershtatshem per blektori, pemtari, shpeztari etj.I ka tri burime uji. Rruga e ndertuar me planifikim asfaltimi deri 300 m afer vendit dhe e kalueshme per midis toke.Dokumentacini i rregullt.Afer ketyre 17 hektarve shiten edhe 12 hektar tjere toke e mal qe jane te bashkangjitur ne megj, per qka jemi me te interesuar ti shesim se bashku.Cmimi sipas marveshjes,me mundesi nderrimi me banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim