18.5 ari troll ne Bernicen e Eperme

Shitet nga: Agjencioni Ylli Dje 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 500 EUR

Adresa: Bernicen e Eperme
Sipërfaqe: 1850 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet 18.5 ari troll ne Bernicen e Eperme , afër villës së Edona Llalloshit.
E përshtatshme për restaurant , shtëpi me panoramë të bukur, Pozicioni jugor me pamje nga Bjeshket e Nemuna dhe malet e Sharrit.
Pranë truallit ka rymë ,ujë dhe kanalizim.
Trualli ka qasje me disa rrugë. 200 metra larg rrugës së asfaltit

çmimi: 4500Euro për ari

çmimi: 83.250 Euro i diskutueshem

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim