187 Ari Tok ne Zonen Industriale Prishtin -Kastr..

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 28 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 187 Ari Tok ne Zonen Industriale Prishtin - Obiliq

Lokacioni : afer Sallonit Tepiave Gjini dhe Petrol Kompani

Siperfaqe 180 Ari

Infrastruktur te Plot

100 M prej rruges kryesore

Çmimi 20.000 Euro per Ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim