187 Ari ne Rr Prishtin Obiliq Kodi 0260

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 28 Mar 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Adresa: Afer Sallonit Tepiave GJINI
Sipërfaqe: 187 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 187 Ari Tok ne Zonen Industriale Prishtin - Obiliq - Kodi 0260

Lokacioni : afer Sallonit Tepiave Gjini dhe Petrol Kompani

Siperfaqe 180 Ari

Infrastruktur te Plot

100 M prej rruges kryesore

Çmimi 20.000 Euro per Ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim