2 placa ne afersi te Anbasades Amerikane

Shitet nga: shpat 12 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 1050 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 2 placa ne lagjen Arberia (ish-Dragodan) tek rampa e Ambasades Amerikane ,pra per tu futur ne rrugen e placave duhet leje e veqant qe do te thote ka siguri shume te madhe. Secili plac i ka nga 5.5 ari dhe ka LEJE NDERTIMI
Shiko fotot, toka eshte e rrethuar me te kuqe
Ju mirpresim !
Per me shume info na kontaktoni ne tel 044/049 120 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim