3.50 ARI TRUALL SHITET NE VELANI

Shitet nga: Capital ring 17 Nën 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR   12 000 EUR

Adresa: VELANI
Sipërfaqe: 3.50 m2
Komuna: Prishtinë
Trualli në shitje
3.50 ari
Vendndodhja Rruga ‘’Abdyl Lahu’’ Velani.
Trualli ka sipërfaqe të rregullt e cila ndodhet mes Taukbashçes dhe Velanisë

Prona ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi 9500.00 € ari ( i negociushem)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim