3 ari truall, te Liqeni i Batllavës, Orllan

Shitet nga: Afrim 03 Krr 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR   5 700 EUR

Adresa: ORLLAN
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 3 ari truall, përmbi Lugin e Trandafilave te Liqeni i Batllavës, në Orllan.
(1200 metra nga ruga e asfaltuar)
Eshte vend ideal për vikend shtëpi,
ambient i qetë dhe ajri i paster.
natyre e pastër dhe pejsazh fantastik.
Infrastrukturë: rrugën dhe rrymën.

Qmimi eshte 1.900 euro për ari,
5.700 euro 3 ari.

Info: 044 151 929
049 750 297
viber +37744151929

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim