30 Ari RR. Prishtin GJilan Kodi 0432

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 19 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Toka ne Hajvali - Kodi 0432

Lokacioni: Magjistralen Prishtin - Gjilan 200 m2 prej Exfis Petrolin

Siperfaqe: 30 Ari

- Infrastruktur
- Lejohet ndertimi i ulet dhe i lart
- Buze magjisrales
- 19 m gjersi
- Ven i peshtatshem per veprimtari te ndryshme
- Rrug ansore 5 m Gjersi - rrug private

Çmimi 15.000 Euro per Ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim