38 ARI TOKE NE PRISHTINA E RE HAJVALI

Shitet nga: Ofertuesi 27 Dhj 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 38 ari toke, gjenden afer zones Prishtina e Re jane planifkuar ndertimet e Presidences, Stadionit, AUK-se dhe insitucioneve te tjera, rreth 500m vije ajrore nga residenca e Pacollit, dhe 100m jashte rruges - Unazes se trete te qytetit.
Pozicion dhe pamje atraktive kah qyteti i Prishtines dhe Liqeni i Badovcit. Vend i mrekullueshem me perspektive qe vazhdimisht i rritet vlera.
Parcella kane rruge me kataster. Prone private, perkthimi behet menjehere.
Tel.044191519
ose Agejncionin Dion +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim