3HE 20ARI TOKE BUJQESORE

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri'"compromiso" 11 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
VETEM 12KM NGA PRISHTINA SHESIM 4 HEKTARE TOKE E CILA GJENDET 150METRA NGA RRUGA E ASFALTUAR ATY KU DHE ESHTE RRYMA ,PRONA ESHTE TERESI KOMPLET NJE VEND DHE ESHTE KOMPLET NE RRUGE ME KATASTER VETEM 120 METRA NGA ASFALTI TOKA ESHTE BUJQESORE POR MUNDET TE SHFRYTEZIHET EDHE PER DESTINIME TE NDRYSHME SHITET KOMPLET QMIMI PER ARI PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRES NE TEL 044429489-049499997...


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim