4+4 ari TRUALL NE PRISHTINE

Shitet nga: pronari 20 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 2 parcela bashk ose ndaraz prej 4 ari + 3,5 ari ne Llapnasell mrapa KOHA DITORE afer PRISHTINES .

shes 4ari dhe 3.5 ari ne Llapnasell , mrapa ka disa metra prej , Koha ditore , ose para ish Hotel Madridi , kapur me lagjen Panorama. esht nje vend shum i qet i mire per jetes , ka rrugen me kataster 6 metra e shtruar ne zhavor ,posedon , ujin, rymen, kanalizim, perkthimi ne menyr ligjore jemi dora e pare .

qmimi 7.500 euro ari bruto numri kontaktues tel ose +386 49 233 531
pranoj veture ndrim , ose banes .. Prishtine , Fush Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim