5 ari truall ne Bernic te eperm

Shitet nga: Mentor Sot 05:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 950 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 5 ARI NE BERNIC TE EPERM,TRUALLI KA POZITEN JASHTZAKONISHT TE MIRE,GJINDET AFER RESTAURANTIT COUNTRY HOUSE,SI DHE NGJIT ME SHTEPIN E POSANDERTUAR TE AKTORIT ADEM MIKULLOVCIT.KONTAKT PERSONI ISA TEL:0037744111433
POASHTU MUND TE ME KONTAKTONI NE:
Mentor.Kazazi@malmo.se si dhe ne tel:0046730301934Mentor.Kazazi@malmo.se
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim