52 ari ne Graqanic vend ideal

Shitet nga: PRIVAT 04 Sht 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR   5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Urgjent Shiten 52 ari ne Graqanic ne megj me Shpija ku lejohet ndertimi i shtepive ,,vend i qet per banim ose per troje ,,
3900 euro ari ... posedon rrugen e asfalltuar uj rrym tel gati per ndertim shtepijave ,,, qmimet ne megj jan 50 % me te shtrejta mund edhe vet ta vertetoni .. dokumentacion i regullt dhe i plote nuk esht hipotek ,, perkthimi apo bartja ne menyre ligjore ,, te Noteri , Komun , Kadaster menjher ,,,

me kontaktoni vetem permes telefonit . nuk i pergjigjem emailit e as sms

Oferta esht Extra Lire pres vetem bleres serioz

vetem ne 044 / 049 - 233 - 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim