58 ARI Prishtine

Shitet nga: A.B Sot 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 58 ari ne dragodan mbrapa Kfor-it afer varrezave te qytetit ka rruge te asfaltuar, ndriçim publik dhe infrastrukturen tjeter percjellse, gjendet ne zonen ekonomike dhe gjithashtu afer unazes se qytetit...
Shiqo fotot.....
# 4954
Parcel, truall, troje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim