6 ARI TRUALL NE HAJVALI MBRAPA PTK 300 M LARG

Shitet nga: Behram Sot 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITEN 6 ARI TRUALL MBRAPA POSTES 300 METRA LARG

VEND IDEAL PER BANIM ME DOKUMENTACIN TE RREGULLT

TROLLI KA SIPERFAQE PREJ 15 M GJERSI DHE 40 M GJATSI

KA RRYMEN UJIN KANALIZIMI ETJ TE GJITHA MENI FJAL

PER MA SHUM INFO NE TEL 044 372 629 DHE 049 372 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim