6 Ari tok ne Emshir

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 27 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 6 Ari Tok ne Emshir.

Toka gjindet 374 Metra larg Shkolles Fillore 7 Marsi dhe 200 Metra larg rruges kryesore

Qmimi 17.000 Euro per ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim