63 ARI TOKE NE UGLAR KK GRAQANICA

Shitet nga: SEZAI 17 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
☻ SHITEN 63 ARI TOKE NE UGLAR KK GRAQANICE
☻VENDI KA FORME KATRORI 37m X 184m
☻VENDI GJENDET NEMES KANALI DHE AUTOSTRADES (RRETHROTULLIMEVE NE UGLAR)
☻ VENDI ESHTE I RAFSHT......

QMIMI 1000 euro / ari FIX

TEL: 049/ 820 261
TEL:049/629 945........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim