7 ARI TRUALL NE F.KOSOVE ME QMIM TE LIRE

Shitet nga: afrim 03 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 7 ARI TRUALL NE FUSHE KOSOVE NE LAGJEN BRESJE DIKUMENTACION NE RREGULL .TRUALLI KA RRUG POR ENDE E PA SHTRUAR LAGJE E RE NE NDERTIM E SIPER .TRUALLI GJENDET NE ANEN E MAJT TE RRUGES FUSH KOSOV - PEJE .

2200 ari. tel dhe vib +38649660771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim