7 ARI TRUALL NE F.KOSOVE

Shitet nga: afrim 29 Krr 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 7 ARI TRUALL NE FUSHE KOSOVE NE LAGJEN BRESJE DIKUMENTACION NE RREGULL .TRUALLI KA RRUG POR ENDE E PA SHTRUAR LAGJE E RE NE NDERTIM E SIPER .TRUALLI GJENDET NE ANEN E MAJT TE RRUGES FUSH KOSOV - PEJE.
2500 e ari. tel dhe vib +38649660771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim