7 Ari Tok afer Bazenit Germis

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Dje 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli ne Sofali.

Trualli gjindet afer Bazenit te Germis

Siperfaqja 7 Ari

Infrastruktur te plot: rrym,uj, kanalizim.

Trualli ka nje pjese shum te mire per banim, (Banim Rezidencial bazuar në planin urbanistik), me dokumenta në rregull dhe me leje ndërtimi.

Çmimi: 15.000€/ për Ari.


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim