9 ari truall ne Prishtine

Shitet nga: A.B 22 Sht 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Trualli ka poziten shume te mire per ndertim te objekteve per biznes me LEJE ndertimi P+4, rruga eshte e asfaltuar dhe lidhet me magjistralen e Mitrovices. Gjithashtu ka mundesi per zgjerim te parceles deri ne + 15 ari.

Unaza e dyte e qytetit sipas planit rregullativ eshte afer truallit.
Trualli gjendet 300m larg xhamise se dragodanit.


#4954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim