A16- 40 Ari Trualli te QMI ja

Shitet nga: Kulina Sot 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 40Ari Trruall në Magjistralen Prishtin-Ferizaj te QMI-ja.
Trualli posedon Kanalizimin dhe Ujsjellsin
Çmimi 2500€ për Ari i Panegocueshëm

Kodi : A16

"Kulina"
Tel:
044 / 593 - 555
049 / 578 - 555
Viber: +377 (45) 567 866

relacion-ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim