BLEJ TOKE NE KALABRI( EMSHIR) UGLAR- BRESJE

Shitet nga: privat 14 Gsh 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Blej toke ne Emshir
Me qmimi jasht tregut .
dot thot prei 500 deri 2.000 euro arin
varsish nga pozicioni i tokes qmimi mund te ndryshoj .

Toke duhet te jet ne pronsi me flet poseduse
dhe te mos jet ne hipotek a po ne kontekst pronsor.Pra te jet ne gjendje te rregullt .
Tokat qe jan pa rrug me kataster vlersimi i tyre dot jet ma i ult .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim