Bernicë e Eperme 19 ARI

Shitet nga: atdhe 23 Gsh 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 375 EUR   3 750 EUR

Adresa: Bernicë e Eperme
Sipërfaqe: 1900 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 19 Ari apo ( 1900 metra katrorë) ne Bernice te Eperme njera parcele ka 10 ARI dhe tjetra 9 ARI. Pronari me flete poseduese dhe kopje planit eshte shqipetar dhe 100% e sigurt. Vendi ka pamje mahnitese per shkak te pozites shume te pershtatshme. Cmimi per shitje eshte 3300 kurse per ndrrim 3800 (nuk ka ndermjetsues) Per me shume info kontaktoni : 044 311 388 apo viber +38649 88 99 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim