LINA Parcela 3.4 ari afër Rezonancës në V

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 04 Maj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcela me hapësirë 3.4 ari vetëm pak metra largë Rezonancës .Parcela ka pozicion shumë të mirë dhe të përshtatshëm për vendbanim,po ashtu ka infrastrukturë të kompletuarë dhe dokumentacion në rregullë.
Parcela është e kufizuar në dy anë me rrugë të asfaltuarë.

Ndërmjetsues i autorizuar është Agjensioni LINA

tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim