LINA Parcela 3.4ari në Veternik Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 04 Maj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet : Parcela
Hapësirë: 3.4 ari
Adresa;Veternik-Prishtinë
Infrastrukturë; Kompletë
Pronar; Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Parcela është e përshtatëshme për banim .
Parcela ka infrastrukturë kompletë


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim